Dlaczego nieustannie chce mu się spać?

Chcialabym sie dowiedziec do jakiego lekarza na jakie badania mam wyslac męża i co może byc przyczyna jego dolegliwości. Otoz moj mąż ciagle przysypia. Potrafi spac na siedzaca, zdazylo sie nawet na stojaco, spi co chwile w roznych sutuacjach i niezaleznie od miejsca. Jest to bardzo uciazliwe gdyz nie moge z nim zostawic dzieci nawet na chwilke, przysypia tez w pracy. Maz ma 35 lat.Mial robione podstawowe badania krwi ktore wyszly bardzo dobrze. Tsh, ft3 i ft4 tez wyszly dobrze. Glukoze ma w porzadku. Cisnienie krwi tez w normie. W nocy spi po 7-8 godzin i co chwilke w abstakcyjnych miejscach w ciagu dnia. Nie wiemy gdzie moze lezec przyczyna tego zachowania i gdzie szukac pomocy. Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

Witam, przyczyn może być wiele począwszy od niedoboru różnych minerałów
poprzez niedotlenienie w trakcie snu aż po zaburzenia psychiczne.
zacząłbym jednak od wizyty u psychoterapeuty ale równolegle przeprowadziłbym
badania w laboratorium snu.
Pozdrawiam

Witam!
Neurolog, badanie, RM głowy, EEG. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Narkolepsja - zasypianie na kilkanaście minut lub dłuższe okresy - sprawa neurologiczna! To schorzenie się leczy!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.