Dlaczego objawy samoczynnego drżenia mięśni nie ustąpiły?

Dzień dobry, - od poniedziałku występuje samoczynne drżenie mięśni, szczególnie nóg, ale także górnych partii ciała - dwukrotnie wystąpiło mrowienie dłoni - nieregularny rytm bicia serca Wykonane zostało EKG oraz badania krwi (29.09, 30.09), zastosowane leczenie to podany dożylnie potas wraz z magnezem (30.09). Objawy samoczynnego drżenia mięśni nie ustąpiły. Czy konieczna jest konsultacja neurologiczna? Jeżeli tak, to jakie badania należy wykonać?

Witam!
Konsultacja neurologiczna i psychiatryczna. Bardzo często niepokojące nas dolegliwości mają podłoże emocjonalne, wyglądają identycznie jak te cielesne, jednak nie ustępują zazwyczaj po typowym leczeniu, wymagają zgoła innego leczenia.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.