Dlaczego od jakiegoś czasu pojawiają mi się krosty na calym ciele?

Witam, już od jakiegoś czasu pojawiają mi się chrosty na calym ciele po tym jak wezmę gorący przysznic badz tez gdy jestem dlugo na sloncu i moje cialo sie nagrzeje lub po dlugim wysilku fizycznym. Chrosty nie swędzą ani nie bolą i z reguły znikaja po okolo polgodziny gdy cialo sie "ochlodzi". Jest to jednak uciązliwe i wstydliwe gdy jestem w otoczeniu innych osob. Czy ktos sie z tym spotkal i wie co moze byc przyczyna ? Czy da sie to leczyc? Z gory dziekuje za odpowiedzi. https://ibb.co/nuBHkd

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza dermatologa po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie