Dlaczego odczuwam gorąco ciała?

Witam. Robiłem badania krwi moczu kału. Wszystko w porządku. Jednakże coś sie dzieje z moją skórą. W sumie nie skórą. Całe moje ciało od pasa w góre jest czerwone i gorące. Nie jakieś plamki czy wybroczyny. Całkowicie czerowny jak gdyby krew po skórą była. Tylko dłonieni twarz mają normalny kolor. Nie było wcześniej. Nagle sie pojawiło. Wątpie czy dermatolog tu pomoże ponieważ to nie jest skóra. Po naciśnięciu blednienie od razu wraca czerwona farba. Gdzie sie z tym zgłosić ? Czy może jakaś wstępna diagnoza np wątroba trzustka bądz tarczyca ?

Witam. Postawienie diagnozy bez obejrzenia skóry nie jest możliwe. Konieczna jest konsultacja dermatologiczna. Jedną z przyczyn czerwonego zabarwienia skóry jest zespół Sezarego, zmiany alergiczne. Z poziomu portalu nie można jednak postawić diagnozy.