Dlaczego palec u stopy spuchł?

Witam,2 miesiące temu najmniejszy palec u stopy spuch,miał kolor bordowy. Ból był tak silny nawet miałam wrażenie jak by ktoś przykłada gorące żelazko do palca. Po miesiącu zrobił pęcherz i pęk wylewa się ztego ropa juz 2gi tydzień z rzędu . Przykłada na to plaster ze srebrem, wygląda jak by się goilo ale ropa dalej leci i z powrotem towarzyszy ból, pieczenie i pulsowania palca. Proszę o pomoc lekarz rodzinny mnie z bywa i niewiem do kogo się zgłosić o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u chirurga po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć