Dlaczego partner ma problemy z ejakulacją?

witam mam problem otóż mój partner nie może "skończyć" we mnie, mało tego praktycznie nie kończy wcale.jedynie kiedy i to nie zawsze gdy jest seks oralny.pytając jego dlaczego??słysze że jak juz prawie mam to ty ruszysz się albo coś i mi "ucieka" to chyba nie jest normalne....jeszcze wspome że często lubi seks analny i pozycję od tyłu...nie zawsze w tych pozycjach rownież dochodzi...to smutne ,czasem myślę że on może jest kryptogejem...albo kochając sie ze mna myśli o czymś lub kimś innym i nie może skończyć...raczej inną kobiete wykluczam...boje się prędzej że woli facetów...ma 40 lat i nie ma problemu ze zwodem tylko nie może skończyć.mój wiek 38 ...proszę o pomoc

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć odpowiedzi na Pani pytanie bez dłuższego osobistego kontaktu z partnerem, większej ilości informacji i przeprowadzenia badań diagnostycznych. Możliwe są różne przyczyny zaburzeń ejakulacji.

Pozdrawiam!