Dlaczego mój partner nie chce uprawiać ze mną seksu?

Witam Mam zasadniczy problem. Mianowicie mój chłopak nie chce ze mna sypiać. Problem nie leży we mnie a w nim. Rozmawiałam, prosiłam, rozbieralam się, łapałam za krocze, oczywiście nic nie przyniosło żadnych skutków. Pytałam go dlaczego nie chce się ze ma kochać na co odpowiedział ,, to ze Cię kocham nie znaczy ze muszę z Tobą sypiać,, Nie wiem dlaczego tak jest, jestem raczej pewna ze mnie nie zdradza chociaż po mału sama zaczynam w to wątpić. Popadam powoli w obłęd i zastanawiam się Czy ma jakiś wstydliwy problem o którym boi się rozmawiać? Czy jednak ma kogoś na boku? Czy już mnie nie kocha? Czy go nie podniecam? Kiedyś seks był w naszym zyciu częstym gościem Teraz niestety już nie Nie okazuje mi uczuć tak jak wcześniej, nie przytula mnie A kiedy trafi się jakaś okazja on odwraca się odemnie i idzie spac Mam wrażenie ze seks to ostatnia rzecz o jakiej myśli Co zrobić żeby znowu chciał się ze mna kochać? Nie chce żeby to było wymuszone Dla mnie seks jest ważnym elementem zwiazku, on tego nie rozumie, nie chce zaspokoić moich potrzeb. Chciala bym się dowiedzieć czym to jest spowodowane

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć myśli, motywacji Pani partnera bez jego w tym udziału. Zachęcam do dalszych rozmów, czy to we dwoje, czy w gabinecie terapeuty, jeśli partner będzie chciał się na nie zdecydować.

Pozdrawiam!