Dlaczego partnerka nie odczuła bólu podczas pierwszego współżycia?

moja partnerka podczas pierwszego razu nie odczuła żadnego bólu podczas penetracji, uważam że błona powinna być przebita ponieważ głębokość mojej penetracji była wystarczająca... z mojej perspektywy albo "Śluzówka była idealnie nawilżona a błona była tak cienka i nie oddała krwi że nie było bólu" albo "partnerka nie miała błony" , ale to są moje spekulacje, co na to ekspert ? *Pytania: -dziewica może nie mieć błony ? -czemu partnerka nie odczuła bólu przy penetracji ?

Proponuję nie spekulować, tylko zajmować się sympatycznie a miło partnerką.
Trzeba dbać o relację, nie ma się nikogo na zawsze bez stałej dbałości...
Pozdrawiam. JW