Dlaczego krwawię podczas penetracji?

Podczas penetracji, zaczęłam krwawic, nie był to mój pierwszy raz, wcześniej nie miałam takich sytuacji, zdarzyło mi się to po raz pierwszy jakiś czas temu, ale nie przejęłam się tym mocno, myślałam że to przez słabe nawilżenie, ale po raz drugi nawilżenie było dość mocne. Mam 18 lat, obawiam się, że może być to coś poważnego

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna Wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć