Dlaczego piszczy mi w głowie?

Witam mam 28 lat i już od paru dobrych miesiecy piszcz mi w głowie? Rano jak wstaje jest okej ale z biegiem dnia to się rozkręca i piszczy naokraglo to się zaczęło od tego jak pewnego dnia wyszedłem bardzo rozgrzany na bardzo porywisty wiatr tej samej nocy poczułem jakby przez szyję do głowy pulsowala płynęła mi krew uczucie nie do opisania audiogram ok wszystkie badania laryngologiczne ok co może być przyczyną pozdrawiam

Szanowna pani jeśli spojrzy pani w pytania innych pacjentów odnośnie szumów usznych zauważy pani jak trudne w diagnostyce jest piszczenie czyli szumy uszne jak wiele rozpoznań Możliwych jest w takim przypadku w związku z tym również leczenie jest problematyczne Proszę szukać laryngologa w Krakowie który zajmuje się diagnostyka audiologiczna i szumami usznymi będzie to najlepsza droga dla pani ponieważ masa badań jaka jest przed panią nie jest do powiedzenia bez zbadania pacjenta