Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego po pierwszym stosunku nie mam erekcji?

Mam takie pytanie, boję się robiłem to 2 razy. Pierwszy był szybki a drugi był już fantastycznie długi. Moja partnerka chciała więcej to mój penis opadł nie stał w ogóle . Ja nie odpocząłem po drugim razie i nic. Ciągle nie mam erekcji, dlaczego? A drugi problem jest taki, że przy pierwszym i drugim razie nie jest taki silny tylko slaby i jak ubieram prezerwatywy to powoli zaczyna opadać z przedwczesnym wytryskiem. Nie przeszkadza mi ani mojej partnerce, tylko że przy 2. i 3. razie jest słaby. Nie pale jestem wysportowany i mam 17 lat a ona ma 16. Naprawdę ja się stresuje i myślę o tym cały czas. Smucę się tym i nie wiem czy może ze mną jest coś nie tak?
MĘŻCZYZNA, 17 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Kłopoty ze wzwodem przy kolejnych próbach zbliżenia powodowane są zarówno fizjologiczną potrzebą dłuższego, niż w przypadku kobiet, odpoczynku po zbliżeniu, jak i młodym wiekiem.
U młodych, rozpoczynających współżycie mężczyzn problemy z osiągnięciem erekcji nie są niczym nadzwyczajnym i nie wymagają leczenia. Jeżeli jednak dolegliwość będzie utrzymywała się dłużej lub postępowała, wówczas doradzam kontakt ze specjalistą urologiem.

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy