Osłabienie erekcji

Wam, na początku ze swoją partnerką potrafiłem uprawiać seks całą noc, mieliśmy po 5 stosunków, partnerka osiągała kilka orgazmów. Byłem dumny z siebie, mamy dziecko, kochamy się ciągle, ale ja już nie mogę tak się kochać, wytrzymuję jeden raz i drugi raz wzwodu już nie mogę dostać, choć partnerka się stara mocno, a jak już się uda i dostanę to przy stosunku opadnie mi i nie można dokończyć. Mam 33 lata, nie piję alkoholu, próbowałem już penigry, ale to nie pomaga. Co mam robić?

Witam! Na podstawie opisu można wnioskować, że erekcja występuje, ale jest słabsza niż dotychczas. Z uwagi na wiek i wywiad wydaje się, że problemem mogą być czynniki psychogenne (np. stres w pracy, problemy dnia codziennego) lub też przemęczenie. Przyczyny ogólnoustrojowe wydają się być mniej prawdopodobne. Warto również zadbać o prawidłowy odpoczynek, unikanie używek (kawa, napoje energetyzujące), odpowiednią ilość snu, aktywny wypoczynek, zdrowe odżywianie (również potrawy zawierające afrodyzjaki), a sprawność seksualna powinna powrócić. Jeśli pomimo tego nie będzie Pan zadowolony z erekcji to proponuję skonsultować problem z urologiem. Po zbadaniu Pana będzie można całkowicie wykluczyć ewentualne podłoże somatyczne problemu oraz zlecić skuteczne leczenie wspomagające erekcję. Pozdrawiam serdecznie!