Pomocy! Jak opóźnić erekcję?

Witam, mam 19 lat i mam problem z przedwczesną erekcją - co robić? Kiedy dochodzi do zbliżenia między mną a moja partnerką to nasz stosunek nie trwa zbyt długo, gdyż zbyt szybko się podniecam i bardzo szybko kończę, a partnerka zostaje niespełniona. Czytałem kiedyś na jakimś forum, że są na to ćwiczenia różne, ale to też nie działa. Proszę o pomoc. Co robić?

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jesteś młodym mężczyzną i dopiero poznajesz świat seksu. W młodym wieku silnie oddziałują na Twoje zachowanie hormony i bodźce seksualne. Partnerka musi być dla Ciebie bardzo atrakcyjna, skoro tak silnie Cię podnieca.
Możecie spróbować kolejnych stosunków, jeśli pierwszy był bardzo krótki. To wydłuża czas trwania kontaktu seksualnego. Jeśli partnerka nie jest usatysfakcjonowana, zawsze możesz stymulować ją w inny sposób. Porozmawiajcie o tym problemami i wspólnie postarajcie się znaleźć odpowiednie dla Was rozwiązanie. Dowiedz się czego brakuje Twojej partnerce i postaraj się jej to zapewnić.
Niekoniecznie stosunek musi trwać godzinami, żeby kobieta odczuwała z niego przyjemność.

Pozdrawiam