Dlaczego po stosunku boli mnie brzuch i leci mi śluz z krwią?

Witam :) Mam 18 lat i strasznie nieregularne miesiączki, ostatni okres miałam 22 stycznia do 28 i po tygodniu czasu, 3 lutego, uprawiałam seks ze swoim chłopakiem i 2 dni po zaczęłam odczuwać bóle podbrzusza oraz zaczął lecieć mi śluz z krwią, a czasem sama krew. Dziwne to jest, nigdy tak nie miałam, że odczuwałam bóle po stosunku - co to może oznaczać?

Dzień dobry!
W Pani wieku okres powinien być już regularny. Najprawdopodobniej dodatkowe krwawienia są objawem zaburzeń hormonalnych. Powinna mieć Pani wykonany profil hormonalny i USG narządu rodnego w celu sprawdzenia jego budowy.
Z poważaniem