Śluz z krwią z pochwy

Witam:) Jestem kobietą, mam 20 lat. Uprawiam z moim chłopakiem petting (nigdy jeszcze nie uprawiałam seksu). Ostatnio zauważyłam, że z pochwy wydobywa mi się śluz pomieszany z krwią, tak jest już od kilku dni. Martwię się, czym to jest spowodowane i boję się, że jestem w ciąży (chociaż zawsze z chłopakiem staramy się uważać). Miesiączki mam nieregularne, ostatnią miałam 30 grudnia.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Śluz z krwią nie należy do objawów ciąży. Jeśli te dolegliwości niepokoją Panią, to proszę udać się do ginekologa. Mogą występować u Pani zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam!