Dlaczego po treningu mam lekki ból kolana?

Dlaczego po treningu Muay Thai mam lekki ból kolana? Nie jest to ból który uniemożliwia mi funkcjonowanie jednak po prostu on występuję. Czy może to być spowodowane tym ze organizm się adaptuje do nowego wysiłku?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 6 miesięcy temu

Na podstawie tego opisu niewiele da się wnioskować. Powinien Pan zgłosić się do ortopedy, który zbada Pana i określi jaki ruch wywołuje dolegliwości, ponadto sprawdzi, czy widoczne są jakieś uchwytne nieprawidłowości. Poza badaniem fizykalnym można wykonać diagnostykę obrazową: RTG, USG czy MRI i na tej podstawie postawić rozpoznanie.