Dlaczego podczas miesiączek mam promieniujący ból brzucha?

Witam, podczas ostatnich kilku miesiączek odczuwam silny ból w prawej pachwinie promieniujący aż do kolana. Ból jest na tyle silny, że odczuwam cierpnięcie nogi oraz mam problemy z poruszaniem się. Ból pojawia się w pierwszych dniach miesiączki nagle, niezależnie od tego, czy siedzę czy stoję. Czym może być spowodowany tyn ból? Czy konieczna będzie wizyta u lekarza? Proszę o pomoc!

ponad rok temu

Dzień dobry!

Taki ból może wynikać z ucisku na nerw kulszowy. Czy miała Pani w przeszłości operacje w jamie brzusznej? Czy były stwierdzone zrosty lub endometrioza?

Najlepiej by skutecznie leczyć dolegliwości zdiagnozować trzeba jej przyczynę.

Z poważaniem