Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego podczas snu straciłam przytomność?

Witam, dostałam drgawek podczas snu i straciłam przytomność. Niestety spadlam z łóżka i rozcielam sobie skórę pod okiem. Nie przegryzlam języka ani nie oddałam moczu. Niestety nie polykalam śliny podczas ataku. Po odzyskaniu przytomność nic nie pamietalam.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam serdecznie, powinna Pani na wszelki wypadek zbadać się u neurologa. Piszę na wszelki wypadek, bo może miała Pani drgawki miokloniczne po których spadła Pani z łóżka i wtedy straciła Pani przytomność. może też po prostu Pan zasnęła i spadła z łóżka, Nic nie wiadomo bo jeżeli straciła Pani przytomność i nic nie pamięta...
Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0

Witam!
Neurolog badanie neurologiczne, EEG, RM głowy, badania laboratoryjne z poziomami cukru, mocznika i elektrolitów. Czy to był pierwszy napad padaczkowy, czy bierze Pani jakieś leki. Wszystko trzeba wyjaśnić!
Powodzenia
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy