Dlaczego ponownie dostałam okres?

Mam 23 lata i biore tabletk Yaz od 6 lat.Skonczylam opakowanie w piatek (09.06) krwawienie z odtawienia wystapilo (11.06) koniec (14.06)od 12.06 wystapily ciagle parcie na mocz,wydety brzuch,bole podbrzusza,bole krzyza,bol przy sikaniu,delikatne zaparcia. W sobote (17.06) bylam u ginekologa usg wyszlo dobrze,pobrany wymaz wyniki dopiero bedaPodejrzeie zap.pecherza pobrana krew i mocz do bad..USG jamy brz,ok.Od środy(21.06)biore cipronex z nystatyna i wit.C. Dziś rano znów dost.okres. Dlaczego??

Lek. Tomasz Budlewski

Może wynikać z samej infekcji leków itp jeżeli nadal jest krwawienie to konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa