Dlaczego proteza nylonowa jest tymczasowa?

Dlaczego proteza nylonowa jest tymczasowa? Jaka NAJLEPSZA BYŁABY jesli brakuje mi tylko 2 zebów u góry? Moja p. stomatolog radzi mi wlasnie nylonową? Nie znam opinii na ten temat prosze o dobra radę?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

materiał z któego jest wykonana jest słabszy, nie można jej naprawiać
jeśli brakują Pani dwa zęby to może jest szansa na wykonanie uzupełnienia stałęgo
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Nie wiem, o które zęby chodzi. Jednak jeśli jest to taki niewielki brak, może warto by było zastanowić się nad stałym uzupełnieniem ( most ) lub implantem.
Są to rozwiązania droższe, jednak pod wieloma względami lepsze.

Proteza nylonowa jest "tymczasowa" ze względu na większą podatność na uszkodzenia ( głównie ).