Dlaczego rano mam tak wysoki puls?

Od dłuższego czasu budzę się rano z wysokim pulsem dochodzącym don 100 uderzeń. Do tego bóle kręgosłupa, jakby pieczenie żeber i ogólny niepokój o własne zdrowie. Przy bólu nie wiem co się dzieje co potęguje również inne dolegliwości. Ostatnio w nocy obudziłam się z pulsem 140, nie mogłam zasnąć, gdy w końcu się udało, rano wcale nie było lepiej. Byłam blada, miałam biegunkę przed 3 dni, bóle głowy. Ekg zrobione po 1,5 tygodnia ok. Mam wypadanie płatka zastawki mitralnej i dyskopatie w odcinku szyjnym i piersiowym. Znów zaczęłam chodzić do psychologa. Biorę concor 1,25. Już nie wiem skąd te dolegliwości? Zaczęło się jak wróciła mi miesiączka po ciąży. Tsh w normie. Męczę się już z tym dwa lata. Pomocy

Nie podaje Pani wielu istotnych szczegółów,np.jaki jest puls w ciągu dnia,przy wysiłku fizycznym,jaka jest morfologia krwi.Tym niemniej jednak rzuca się w oczy,że ma Pani nerwicę i szybkie tętno może być spowodowane nadmierną aktywacją układu nerwowego.Dobrze,że korzysta Pani z psychologa,należy jeszcze pójść do zaufanego lekarza,żeby uspokoić się co do stanu zdrowia i będzie dobrze.