Dlaczego wystaje śruba z kręgosłupa po operacji?

Kregoslup po operacji Witam ,w grudniu mialam operacje Laminektomia trzonu L1, stabilizacja transpedikularna Th12-L2 sroba ktora tam jest bardzo wystaje z kregoslupa mam lekkiego garba przez to i boli w tym miejscu bardzo, to martwi mnie to bo obawiam sie tego ze to nie powinno wystawac i tak bolec lecz do lekarza tu nie pojde bo juz raz zawalili bardzo i im nie ufam .za kazda odpowiedz bede wdzieczna

Witam , bez informacji nt.przyczyny operacji , jej przebiegu ani opisu efektu końcowego - nie jestem w stanie udzielić autorytatywnej odpowiedzi!!! Proszę omówić temat z operatorem!!! z.żurawski