Dlaczego występuje suchość pochwy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, mam 24 lata i od dwóch miesięcy odstawiłam leki antykoncepcyjne. Od miesiąca staram się z moim partnerem o dziecko jednak zauważyłam że po ostawieniu antykoncepcji cierpię na suchość pochwy. Czy to możliwe że przez to mogę mieć problemy z zajściem w ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

PrzycYna mogą być np zaburzenia hormonalne proponuje udac się do lekarza ginekologa