Dlaczego zanika uczucie podniecenia podczas pieszczot?

Mam problem jak mnie chlopak dotyka i to jeszcze przez spodnie to jestem podniecona ale tylko z 1min nie wiecej potem juz to gdzies znika i nie moge sie podniecic podczas stosunku jest tak samo z minute nie więcej. Prosze o pomoc biore leki na tarczyce i na depresje mialam wczesniej tez chlopaka i tez bylo tak samo

Dzień dobry!

Konieczny jest dłuższy osobisty kontakt, aby głębiej przeanalizować Pani sytuację i odczucia. Proszę zgłosić się do psychologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!