Dlaczego jestem senna i znużona?

Od okolo 2 lat jestem strasznie senna i taka jakby znuzona i spowolniona . Czasami nawet nie mam humoru poprostu tak nagle i nic nie ma sensu dla mnie wtedy . Czasami mialam mysli dosyc złe. Ostatnio nawet przez kilka dni serce mi strasznie szybko biło a zdenerwowana nie bylam . Te zmecznie i te spowolnienie nie pozwala mi funckonowac . Robilam wczesniej badania w laboratorium na tarczyce cukrzyce oraz nawet bylam w szpitalu z tym sercem tez było okey . Wyniki byly okey. Juz nie wiem do kogo sie zwrócić czy to depresja czy jak czy jakies Stany lenkowe . Juz nie mam sił co z tym robic jakie badania kolejne lub czy do psychiatry lub psychologa isc czy jak naprawde. Ja juz nie wiem co z tym robic. Chcialabym tylko rade po tych znakach co sie zemna dzieje co robic i gdzie z tym isc. Jeszcze zapomnialam dodac ze czesto czuje ze wszystko jest moja wina. Ze ja popelniam bledy i tylko moja wina . I ta sennosc i te spowolnienie i znuzenie trwa okolo 2 lat lub więcej kazdego dnia w poludnie najczesciej,ale wieczorami tez i nie moge nawet tanczyc lub cokolwiek ze sportem przez te spowolnienie organizmu lub ja nie wiem jak to sie nazywa meczy mnie to juz az za bardzo i czasami mialam nawet omdlenia podczas tego co sie dzialo z sercem raz nawet dostalam tak silnych drgawek ze trwalo to z 20 min to byl taki jednorazowy dlugi atak. Do tego jeszcze mam bóle głowy. Ograniczyłam palenie. Kawe odrzuciłam całkowicie.

Dzień dobry, opisuje Pani kliniczne objawy zaburzeń depresyjno-lekowych. Proszę zgłosić się na leczenie psychoterapeutyczne. Warto też rozważyć zgłoszenie się do lekarza psychiatry. Psychoterapia jest niezbędna dla uzyskania trwałego efektu leczenia. Leki przeciwdepresyjne jednak przyniosą ulgę już po 2-3 tygodniach stosowania, przynajmniej w odniesieniu do części objawów. Proszę nie zaniedbać swojego leczenia. Pani bardzo cierpi. Pozdrawiam - Ryszard Chłopek

Witam,
wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym i zdrowy styl życia; aktywność fizyczna, dieta warzywno - owocowa.
Pozdrawiam serdecznie