Dlaczego zastrzyk nie zadziałał?

Dzień dobry Szanowny Pan / i doktor miałam operację przecięcia powłok brzusznych, otrzymalam zastrzyk w kręgosłup, który nie zdziałał i musiałam być w narkozie pod respiratorem, dlaczego tak mogło się stać, co mogło być przyczyną dodam że mam skoliozę kregoslupa, czy to oznacza że nigdy już nie mogę mieć juz takich zastrzykow znieczulajcych w kręgosłup. Bardzo proszę o odpowiedź.

prawdopodobnie skolioza uniemożliwia podanie precyzyjne leku, nie znaczy że nie uda się przy następnej okazji