Dlaczego źle się czuję podczas stosowania leku Faxolet?

Od maja 2019 biorę Faxolet ER, obecnie w dawce 100 mg. Od dwóch tygodni odczuwam ból głowy, mam nudności, problemy ze snem, jestem zmęczona ake nie mogę zasnąć, a jeśli już to jest taki pół sen. Czuję się wyprana z uczuć, tych negatywnych jak i pozytywnych. Libido spadło, przybrałam na wadze. Czy spowodowane jest to lekiem? Jak temu przeciwdziałać? Dodam, że lek ten dzialal pozytywnie, dopiero od niedawna pojawiły się takie objawy.

Witam
Proszę zwrócić się o kontakt do lekarza prowadzącego. Opisane przez Panią objawy jak najbardziej są działaniami niepożadanymi po Faxolecie. Lekarz będzie mógł ocenić i ewentualnie zmienić lek na inny preparat
Pozdrawiam