Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego źle się czuję podczas stosowania leku Faxolet?

Od maja 2019 biorę Faxolet ER, obecnie w dawce 100 mg. Od dwóch tygodni odczuwam ból głowy, mam nudności, problemy ze snem, jestem zmęczona ake nie mogę zasnąć, a jeśli już to jest taki pół sen. Czuję się wyprana z uczuć, tych negatywnych jak i pozytywnych. Libido spadło, przybrałam na wadze. Czy spowodowane jest to lekiem? Jak temu przeciwdziałać? Dodam, że lek ten dzialal pozytywnie, dopiero od niedawna pojawiły się takie objawy.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Witam
Proszę zwrócić się o kontakt do lekarza prowadzącego. Opisane przez Panią objawy jak najbardziej są działaniami niepożadanymi po Faxolecie. Lekarz będzie mógł ocenić i ewentualnie zmienić lek na inny preparat
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy