Dlaczego zostało u mnie pieczenie odbytu?

Witam. Mam problem i proszę o pomoc. Pół roku męczyłam się z infekcjami intymnymi najpierw bakterie potem grzyby. W trakcie leczenia antybiotykami zaczęło sie pieczenie odbytu czasem promieniujące na pośladki i uda. Ze strony ginekologicznej jest już wszystko w porządku ale pieczenie odbytu zostało. Lekarz skierował mnie do chirurga ogólnego, nie widział żadnych zmian stwierdził ze to alergia i przepisał mi lek telfexo lecz nic nie pomogło. Robiłam rowniez badanie kalu w kierunku pasożytów i wynik wyszedł dobry. Nie wiem co mam robić gdzie następnie się udać... to już trwa ponad pół roku. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do proktologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć