Długa miesiączka u 18-latki

Witam! Mam pewien problem. Mianowicie ostatnio przechodziłam 13dniowy okres trwał do 31.10.2015 na początku był malutki, prawie nic nie było. po 7 dniach był bardzo obfity przez 3 dni później się zmniejszał i ustąpił. Teraz dzisiaj 19.11.2015 znowu dostałam okres na razie malutki ale martwię tym wszystkim. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.