Ciemnobrązowe upławy u 26-latki

Witam. Byłam z tym problemem u ginekologa niestety nic sensownego się nie dowiedziałam. Mianowicie 27.10 dostałam okres tak jak miał być. Trawy normalnie 7 dni. Pierwsze trzy dni obfite nawet ze skrzepami. Po 7 dni pojawiły się uplawy ciemnobrazowe brunatne. Trawy ok. 8 dni potem nastąpił koniec i jakieś 3 dni przerwy po czym znowu pojawił się okres. Dodam że boli mnie prawa pierś.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze Końieczne jest wykonanie badań hormonalnych. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa.