Długie stosowanie antybiotyków na trądzik a ich wpływ na organizm

Witam Chciałem zapytać czy antybiotyki na trądzik stosowane przez średni czas kilku miesięcy mogą szkodzić czy nawet szkodzą naszemu organizmu długotrwale. Proszę jeśli to możliwe o wyczerpującą odpowiedź. Z góry dziękuje

Magdalena StusiĹska

Żaden lek który przyjmujemy nie jest obojętny dla naszego organizmu- i zawsze decydując sie na leczenie rozważamy czy plusy przeważają nad minusami. Nie pisze Pani jakie antybiotyki Pani bierze- jednak jeśli lekarz je zlecił zapewne rozważył wszystkie za i przeciw.