Długoletnie leczenie liszaja zanikowego sromu

Witam jestem kobietą w wieku 48 lat od 10 lat leczę się na liszaja zanikowego sromu stosuję sterydy w postaci maści obecnie czekam na zabiegi chodzi o metodę fotodynamiczna.Wszystko mnie swędzi i piecze seksu zero chciałam spytać czy jest jakiś dobry lekarz w Warszawie bo ten co chodzę to mi chyba nie pomaga albo ta choroba jest tak dynamiczna .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odpowiedniego specjalistę znajdzie Pani w bazie lekarzy portalu abczdrowie.pl