Do jakiego lekarza udać się przy takich wynikach?

Witam. Proszę o pomoc w interpretacji wyników i radę, do jakiego lekarza się z tym udać Na jaką chorobę mogą wskazywać wyniki. Dobowa zbiórka moczu- wydalanie sodu - 270,14 mmol/24h norma 40-220 Stężenie sodu- 45,02 mmol/lnorma 54-190 Potas wydalanie 100,86 mmol/24h norma 25-125 Stężenie potasu16,81 mmol/l norma 20-80 Białko wydalane 234mg/24 norma.mniej140 Stężenie białka 39mg-l norma 150 Glukoza61mg/24h Objawy nadpobudliwość duchowa, splątanie, zaburzenia zachowania, czasami agresja, wycofanie, wielomocz ok 6litrow na dobę, ogromne pragnienie. Dziękuję za pomoc.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Warto byłoby skonsultować Pani wyniki z Lekarzem pierwszego kontaktu.

Dodatkowo zachęcam Panią do bezpośredniego kontaktu z Psychologiem, pracującym poznawczo-behawioralnie.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605