Do jakiego lekarza udać się z brakiem chęci do życia?

Do jakiego lekarza udac sie, kiedy nie chce sie żyć? Juz raz sama poradzilam sobie z moim problemem. Jednak ten stan wrocil. Wraz z ciaza. Nie wiem do kogo udac sie. Prosze o pomoc

Jeśli chodzi o lekarza to powinna udać się Pani do psychiatry, natomiast może Pani skonsultować swój stan również z psychologiem psychoterapeutą. Mam nadzieję, że uda się Pani wkrótce do specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/