Dlaczego nie umiem cieszyć się życiem?

Nie umiem cieszyć sie życiem, straciłem fajną dobrą pracę. Obecnie mam Inna lecz bardzo streujaca I nerwowa.Zmiana miejsca zamieszkania jest nie mozliwa poniewaz opiekujemy sie niepelnosprawnym bratem. A mi sił brakuje. Czasem chcialbym juz miec spokuj... Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzic.

Dzień dobry,
Doradzałabym Panu wizyty wspierające u psychologa/psychologa psychoterapeuty, gdyż rozmowa mogłaby Panu przynieść ukojenie. Ciekawi mnie to gdzie Pan pracował i gdzie pracuje obecnie oraz jakie czynniki są dla Pana stresujące w obecnym miejscu zatrudnienia. Opisany problem nie wymaga jednej porady, lecz dłuższego omówienia tym bardziej, że nie znam szczegółów. Mam nadzieję, że uda się Pan wkrótce do specjalisty i sytuacja zacznie zmieniać się na lepsze.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/