Jak walczyć z lenistwem?

Jak mogę wyjść z lenistwa które w aktualnym stopniu uniemożliwia mi podjęcie pracy. Nie jestem w stanie go zwalczyć choruje na depresję nawracającą Próbowałem wielu metod ale nic nie pomaga nie mogę zmusić się do wyjścia z domu.

Dzień dobry,
Doradzałabym wizyty u psychologa psychoterapeuty, który wspierałby Pana i pomógł w odnalezieniu w sobie motywacji. Niestety Pana opis jest krótki i bez możliwości rozmowy na ten temat nie mogę nic więcej doradzić. Ciekawi mnie to jakich metod już Pan próbował i szkoda, że nie opisał ich Pan. Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pan do specjalisty i wspólnie uda się znaleźć rozwiązanie.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/