Jak odnaleźć sens w swoim życiu?

Witam , mam 25 lat od jakiś 2 lat ( po próbie samobójczej ) uważam że życie nie ma sensu. Najchętniej to bym się z kimś zamienił , chciałbym mieć już te 90 lat i życie za sobą . Dodam że raczej prowadzę samotny tryb życia , nie mam zbytnio znajomych . Mam tylko kolegów do picia alkoholu . Proszę powiedzieć co mi jest

Dzień dobry,
Doradzałabym konsultację z psychologiem psychoterapeutą, gdyż najprawdopodobniej pomocna okazałaby się psychoterapia. Niestety nie mogę postawić diagnozy ani obszerniej wypowiedzieć się na temat tego, co Panu jest gdyż na podstawie krótkiego opisu i bez możliwości rozmowy nie mogę tego zrobić. Podejrzewam, że może Pan cierpieć na depresję, ale to tylko moja hipoteza. Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pan do specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/