Co może znaczyć taka płaczliwość?

(19 lat) Witam, od jakiegoś czasu płaczę z drobnostek gdy nie potrafię czegoś zrobić, pokłócę się z kimś, nie lubię przebywać w towarzystwie gdy zaczynam się uczyć zaczynam płakać wmawiając sobie że nie dam rady ani teraz a co dpoiero w przyszłości

Dzień dobry,
Doradzałabym konsultację z psychologiem psychoterapeutą, gdyż opisany problem być może wymaga dłuższej pracy terapeutycznej i może być tzw. wierzchołkiem góry lodowej. Podejrzewam, że za opisaną trudnością mogą kryć się inne, które na ten moment nie są dostępne Pani świadomości. Niewykluczone, że mogą to też być początki depresji ale taka diagnoza wymagałaby obszerniejszego wywiadu. Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pani do specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/

Witam,

zalecane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej zrozumieć problem i poradzić sobie z nim. "Strach ma wielkie oczy".
Pozdrawiam serdecznie