Co może oznaczać taka moja płaczliwość i rozdrażnienie?

witam , mam problem chyba ze sobą albo to ludzie tacy dziwni są. Wszystko mnie drażni i denerwuje od dłuzszego czasu mam doła i ciagle płacze , rodzice mnie denerwują i mój chłopak ,jestem z nim ale nie mieszkamy razem , klocimy sie ciagle choc kochamy sie nawzajem , mamy jedno dziecko ale nic mi nie pomaga , tylko sie wydziera nie wiem co mam zrobic , dostaje ciagle cisnienia z nerwow , najchętniej pojechała bym gdzies daleko od wszystkich i miec spokoj z własnym dzieckiem. Nie wiem czy dalej bede umiała sobie poradzic . Pomozcie

Dzień dobry,
Doradzałabym konsultację z psychiatrą oraz z psychologiem psychoterapeutą, gdyż pomocna mogłaby się okazać terapia. Podejrzewam, że to mogą być początki depresji której często towarzyszy tzw. nastrój dysforyczny (gniewny, pełen rozdrażnienia). Bardzo ciekawi mnie to, co konkretnie Panią irytuje w innych osobach i od jak dawna trwa ten problem. Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pani do specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/