Rozdrażnienie i płaczliwość

Witam mam 19 lat od jakiegoś miesiąca jestem strasznie rozdrażniona,nie wiem co się ze mna dzieje wszystko mnie denerwuje a najbardziej rodzice i mój partner złoszczę się o najmniej ważne sprawy i chce mi się płakać tak po prostu nie denerwują mnie wszyscy tylko trzy osoby z którymi przebywam już od dłuższego czasu mnie wiem co mam z tym zrobic czasami chciała bym uciec od tego wszystkiego

Witam,

warto abyś zastanowiła się dlaczego akurat te trzy osoby - jak domniemam te, z którymi powinnaś czuć się najbliżej. Czy jest jakiś element wspólny w ich zachowaniu? Spróbuj zastanowić się w jakiś najczęściej sytuacjach odczuwasz na nich złość. Jakie są wtedy Twoje myśli. Zastanów się na ile pozwalasz na komunikowanie swojej złości - jak ją okazujesz? Być może jest tak, że wybuchasz, a oni nie traktują Cię wtedy poważnie co wzmaga poczucie niezrozumienia i frustracji.
Zastanów się czy może warto byłoby porozmawiać z kimś spoza rodziny kto byłby bardziej obiektywny i pomocny w zrozumieniu sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza