Do jakiego lekarza udać się z problemami z żołądkiem, wątrobą i gospodarką hormonalną?

WitamW polsce nie ma mnie kilka lat i potrzebujerady gdyz medycyna sie ostatno rozwinela wiec do jakiego lekarza powinien zglosic sie 22 letni czlowiek ktory ma problemy : ze skora,zoladkiem,watroba , hustawka nastrojow ? czy Pan robi wszelkie badania jako internist ? Mam na mysli gospodarke hormonalna ,tarczyce , nadnercza ,uklad gastronomiczny itp?Jesli tak jaki okres jest oczekiwania i jakie koszty jesli ktos jest ubezpieczony?Pozdrawiam

Jeśli dolegliwości dotyczą tak rożnych dziedzin i organów to powinno zacząć się od lekarza poz czyli rodzinnego. Jeśli ktoś jest ubezpieczony to nic nie płaci. Lekarz poz jednak nie może zlecać wszystkich badań. Może natomiast przynajmniej ukierunkować diagnostykę i leczenie.