Do jakiego wieku można przeprowadzić operację kolan szpotawych?

Witam. Mam kolana szpotowate. Chciałabym zapytać czy istnieje granicą wieku kiedy nie przeprowadza się zabiegów operacyjnych? Jak długo wraca się do sprawności, a tym samym przebywa na zwolnieniu? Będę wdzięczna za odpowiedź. Małgorzata

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od możliwości terapeutyczno anatomicznych , konieczna ocena przez specjalistę ortopede