Doczesna i kosmki łożyska po poronieniu

witam.3 miesiące temu poroniłam.dodam że mam już 2 zdrowe córeczki,wcześniejsze ciąże przebiegały bardzo dobrze.To było zdziwienie kiedy dowiedziałam się że plód nie rozwija się (nie rośnie) wynik jaki dostałam po zabiegu łyżeczkowania to :doczesna i kosmki łożyska.co to oznacza?bo od swojego ginekologa usłyszałam że to nic takiego.

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele. proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. a który tyg?