Dodatkowa śledziona i ból brzucha u 8-latki
córka ma 8lat i w usg wyszło,ze sledziona dodatkowa sr 9mm we wnece sledziony,oprocz tego skarzy sie,ze ja brzuch boli i przy tym bardzo malo je .w jednym tyg zje cale sniadanie,obiad i kolacje,a w nastepnym tyg pije tylko wode lub herbate i nic nie chce jesc ,mowiac ze brzuch ja boli,co moze byc przyczyna tego

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.