Co zrobić z takim odżywaniem u córki?

Witam. Moja 13 letnia córka do godziny 15 nic nie je Zazwyczaj w czasie roku szkolnego. Gdy przychodzi do domu zje trochę obiadu i coś słodkiego. Nigdy nie je śniadań i kolacji. Ostatnio ciągle boli ją brzuch i ma biegunkę. Waży 55 kg więc jest to prawidłowa waga. Martwicę sie o jej zdrowie co mam zrobić?

Witam serdecznie,

proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu oraz wykonać podstawową morfologię. Należy także skonsultować sprawę z gastrologiem a następnie udać się do dietetyka aby dobrał odpowiednią dietę i porozmawiał z córką. Często osoby trzecie i rozmowa z nimi ma większy wpływ na dziecko niż rodzina.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk