Kiedy jeść posiłki, by schudnąć?

Witam. Mam pytanie w kwestii rozlokowania posiłków. W pracy panuje zasada obiadu o godzinie 11.15. Jest to przerwa jedyna w pracy. Jak muszę rozlokowania pozostałe posiłki w ciągu dnia. Pracuje od 8 do 16. Dieta 1900 kalorii. Mam problemy z nadwagą. Proszę o pomóc

Witam serdecznie,
ogólnie rzecz biorąc posiłki powinny być zjadane co 3h. Jeżeli ma Pan jedynie jedną przerwę w pracy to sprawa jest dość trudna, ale może udałoby się zjeść większy, ciepły posiłek o 11.15 a w międzyczasie sięgnąć po szybką przekąskę? Oczywiście powinien Pa zjadać śniadanie, potem II śniadanie w pracy, obiad, podwieczorek i kolację.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk