Dlaczego cofa mi się pokarm w wieku 37 lat?

Odczuwam cofajnie gdy coś zjem i nie kiedy nie jest tylko odczucie tylko cofnięcie i dzieje się tak od wielu lat , nie jest to spowodowane objadaniem i również nie jest to trwałe ponieważ nie kiedy mogę zjeść bez problemu a nie kiedy wystarczy mały kęs np kanapki by zadziało się odczucie i od jakiegoś czasu jest to cofnięcie . Do jakiego lekarze

Witam,
być może jest to refluks. Proszę udać się do gastrologa.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk