Co jeść, żeby się dobrze czuć?

Mam 24 lata. Waże 42 kg. Od jakiegoś czasu jak coś zjem to boli mnie brzuch A Także mam że mi jest nie dobrze i unosi się na wymioty. Mam trochę stresów. Już nie wiem co jeść żeby się dobrze czuć

Witam serdecznie,

być może cierpi Pani na refluks lub inne problemy przewodu pokarmowego. Może być także alergia lub nietolerancja na jakieś produkty. Niestety nie jestem w stanie jednoznacznie określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę udać sie do lekarza i poprosić o skierowanie na badania przewodu pokarmowego oraz wykonać testy na tolerancje pokarmowe.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk