Czy możliwe, że mam nietolerancję laktozy?

Witam. O tuż mam problemy trawienne. Zapewne mam nietolerancję laktozy bo to odczuwam. Problem polega na tym, że produkty bez laktozy zmniejszyłem do minimum to i tak nadal mam problemy trawienne. Przejawia się to wieczną biegunką i zbyt duża ilość powietrza w jelitach.

Witam serdecznie,
być może dolega Pani nie tylko nietolerancja na laktozę lub wcale to nie była rozpoznana nietolerancja. Może dolegliwości pojawiają się po spożyciu innych produktów np. tych zawierających gluten? Proszę obserwować organizm i eliminować różne produkty z jadłospisu zamieniając je innymi. Jak dolegliwości nie ustąpią należy udać się go gastrologa i wykonać testy na nietolerancje . Może to być również jelito drażliwe lub inne problemy z przewodem pokarmowym.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk