Dodatkowe skurcze serca i dyskomfort pod mostkiem

Witam od jakiegos czasu zauważyłem ze moje serce biło podwojnie nie miałem prócz tego żadnych objawów ,im bardziej sie na tym skupiałem tym było tych dodatkowych skurcz nadkomorowych pojedyńczych wiecej zrobiłem badania krwi badanie rtg oraz echo serca i wszystko wyszło pozytywnie od kiedy biore magnez już prawie nie odczuwam tego jednak od czasu doczasu czuje jakby coś zaraz nad mostkiem po prawej str serca mnie zatykało albo coś w sercu cofało prucz tego nic zadnych innych objawów

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jedyne co moze pomoc złagodzić objawy to regularne przyjmowanie leków i wizyty u kardiologa i dodatkowo regularne kontrole. Pozdrawiam